Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Cangök’ten Net Tavır

14 Ekim 2017

“Futbolcu futbolculuğunu yapacak, hoca hocalığını yapacak, yönetim yöneticiliğini yapacak.”


Balıkesirspor teknik direktörü Can Cangök, 2-0 kszandıkları Gaziantepspor maçından sonra yaptığı açıklamada golü erken bulmalarının avantaj olduğunu söyledi. 13. Dakikada Abdulkadir’in erken gelen golüyle maçta avantajı ellerine aldıklarını belirten Cangök,  33. dakikada Otoo’nun ayağından gelen golle golden sonra ise tamamen rahatladıklarını belirtrtti. Oyunun konrtolünün tamamen ellerinde olduğunu dile getiren Cangök, “İkinci yarıda Uğur’un atılmasıyla dengeler değişti. Çok ucuz kartlar çıktı. Buna rağmen sinir sistemimize hakim olduk. Rakip bir gol bulsa sıkıntı yaşayabilirdik. Ancak 10 kişi kaldığımız anlarda dahi topun hakimi bizdik.Galip geldiğimiz için mutluyum dedi.

Gaziantepspor maçında tribünde yer alan kaptan Burak Çalık hakkında da konuşan Cangök, “Okan Alkan teknik heyet raporu doğrultusunda kadro dışı bırakıldı. Okan’ın pozisyonu sonrası bir sıkıntı oldu. Burak takımla birlikte idmana çıkmadı. Bunun neticesinde ben kendi inisiyatifimle bu maçlık kadro dışı bıraktım. Bu sorunu çözmenin yollarını arayacağız. Ama futbolcunun da adım atması lazım. Burada kişisel bir şey yok, hiç kimsenin egosunu tatmin ettiği de yok. Kulübün durumuna göre, futbolcu futbolculuğunu yapacak, hoca hocalığını yapacak, yönetim yöneticiliğini yapacak. Bazı şeyler geçen seneye göre farklı olmaya başladığı için herkes rekabetini de yapacak. Bu şekilde devam etmek istiyoruz. Bunun haricinde önemli bir şey yok” diye konuştu.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.869 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Cangök’ten Net Tavır için 2 yorum yapılmış

  1. BALKES’lerde yönetimsel sorunlar varsa,takıma zarar vermeden hemen çözülmeli.Taraftar olarak daha fazla tahammülümüz kalmadı.Çeşitli bahanelerin üretilerek ortaya atıldığı ve başarısızlıkların bu bahanelere dayandırıldığı sorunlarla bir sezon daha geçirmek istemiyoruz.

  2. Arif diyor ki:

    Rakip cok zayifti, Bolu ve gelecek maclarda baski yapan-sut ceken-kazanmak isteyen bir takim olmamiz lazim!

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

10 artı 7 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir