Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Küçükbakırcı Teşekkür Etti

17 Ekim 2017

Türkiye Bisiklet Federasyonu başkanı Erol Küçükbakırcı: “Seneye şölenimiz en üst seviyede olacak” dedi.


53.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Tur’u (Tour Of Turkey) geride kalırken, Federasyon Başkanı Erol Küçükbakırcı da memnuniyetini ifade eden bir mesaj yayınladı.

Küçükbakırcı, “World Tur kategorisine yükseldikten sonra, herkes bizden nasıl bir organizasyon çıkartacağımızı bekliyordu.
Bizde üstümüze düşeni yaptık ve Turu halkla bütünleştirerek bir festival havasına sokup en iyi şekilde tamamladık.  Seneye bu şölen en üst seviyede olacak” dedi.

YABANCILAR ÇOK MEMNUN AYRILDI
Federasyon Başkanı Erol Küçükbakırcı, “Tura katılan 12 takımın sporcuları İstanbul’a veda ederken, en iyi şekilde ağırlandıklarını, ev sahipliğimizi, Turun kalitesini, verilen her alandaki hizmetten memnun olduklarını ifade ettiler” dedi.

Küçükbakırcı şöyle konuştu:
“Alanya’dan, İstanbul’a uzanan 1023 kilometrelik parkurda ufak-tefek arızalarımızda olsa herkesi memnun eden bir organizasyon yaşadık. Özellikle halkın Tura olan ilgisine ayrıca teşekkürü bir borç biliyorum.

Geçtiğimiz bütün İl, ilçe, kasaba ve köylerden, yola çıkan yerli-yabancı halkın bisiklet sporuna ve Tura destek vermeleri ayrıca bizi onurlandırdı. Organizasyon kurumu başta olmak üzere, medya, hakem, gönüllüler, motosikletli ekiplerimiz, catering, konaklama, ulaşım birimlerime ayrıca teşekkür ediyorum.
Sayın Bakanımız Dr. Osman Aşkın Bak’ın söylediği gibi, seneye Turu daha özel bir hale getirmek için çalışmalarımız şu an itibarıyla başlamıştır.”

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 203 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Küçükbakırcı Teşekkür Etti için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

14 artı 5 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir