Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Balıkesirspor Baltok-Adanaspor Maç Notları

28 Ekim 2017

Balıkesirspor Baltok-Adanaspor  maçı notları.


- Balıkesirspor Baltok ve Adanaspor, Balıkesir Atatürk stadı çimlerine  tarihlerindeki 9. randevu için çıktı.

-Daha önce oynanan 8 karşılaşmada Balıkesirspor Baltok 3 galibiyet 1 beraberlik aldı. İki takım arasında en farklı galibiyeti 1975-1976 futbol sezonunda 6-1′lik galibiyetle Adanaspor elde etmişti. Bu skorla Balıkesirspor o yıllarda adı Türkiye 1. Ligi olan günümüz süper liginden Türkiye 2. ligine düşmüştü.

- Maç öncesine kadar  Balıkesirspor Baltok kendi evinde oynadığı 4 karşılaşmada yenilgi yüzü görmezken, Adanaspor oynadığı 4 deplasman maçından galibiyetle dönemedi.

- 5′er golle İki takımın en skorer  futbolcuları Mahatma Oto’o ve Megaye Gueye arasındaki düello taraftarlar tarafından ilgiyle izlendi.

- Daha önce TFF Kulüp Lisans Kurulunun sportif, altyapı, personel, hukuki ve mali kriterlere göre yaptığı değerlendirme neticesinde  ulusal kulüp lisansı alamayarak 3 puanı silinen, son olarak da  Andre Felipe Bernardes Santos’un 586 bin Euro’luk alacağının 2 Kasım tarihine kadar ödememesi halinde 6 puanının silinmesi tehlikesi yaşayan  kırmızı-beyazlılarda yaşanan son gelişmeler seyirci sayısını etkiledi.  Balıkesir Atatürk stadında yine beklenen seyirci yoktu. Maçı yaklaşık 2000 taraftar izledi. Adanaspor için ayrılan bölümde de yaklaşık 200 Adanaspor taraftarı tribünde takımlarını destekledi.

- İki takım müsabaka hakemi Tugay Kaan Numanoğlu yönetiminde ilk maçına çıktı.

- Adanaspor Teknik Direktörlüğünü Balıkesir Susurluk İlçesi Demirkapı mahallesi kökenli Kemal Kılıç yaptı.

- Adanaspor kalesini 19 yaşındaki İrfan Can Eğribayat korudu.

-Adanaspor’un Turbeyler taraftar gurubu tribünde sahaya sırtlarını dönerek Başkanları Bayram Akgül aleyhine tezahüratlarda bulunup istifaya davet ettiler. Taraftarlar ilerleyen dakikalarda “Yönetim İstifa” şeklindeki tezahüratlarla protestolarına devam etti.

-Turbeylerin istifa çağrılarına 10Kolikler de kayıtsız kalmadı. İki taraftar gurubu karşılıklı olarak  “Bayram Akgül İstifa” tezahüratı yaptı.

-10Kolikler ve Turbeyler’in karşılıklı dostluk mesajları alkışlarla karşılandı.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 408 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Balıkesirspor Baltok-Adanaspor Maç Notları için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

3 artı 12 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir