Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Potada Yarış Farkı

11 Aralık 2017

Potada babalar ve oğullar buluştu…


MHAL Yarış  Spor Kulübü’nün ikinci kuruluş yıldönümünde düzenlenen etkinlikte çeşitli yaş kategorilerindeki basketbolcular babaları ile buluşup maç yaptı.

Balıkesir basketbolunun iddialı kulüplerinden Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi (MHAL) Yarış Spor Kulübü, geçtiğimiz hafta sonu ilginç bir etkinliğe imza attı.

Kulübün ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikte, babalar ve oğullar buluşup, maç yaptı. Balıkesirspor’un eski başkanlarından Feyyaz Çiftçi’nin de katıldığı etkinlik  büyük ilgi gördü.

Yarış Spor Kulübünün Başkanı Akın Faik Çoban, “Haftanın her günü çeşitli kategorilerdeki takım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Basketbolun yanı sıra sosyal etkinliklere de fırsat buldukça yer vermeye çalışıyoruz” dedi.

Akın şöyle konuştu:

“Amacımız tam donanımlı basketbolcu yetiştirmek olduğu için temel teknikleri sporcularımıza oya gibi işliyoruz. Yetenek seçimini ve antrenmanlarımızı temel ilkelere göre yaptığımız için,  bir çok yetenekli çocuğu keşfedebiliyoruz. Hatta bu çocuklarımız bir çok kulübün iştahını kabartıyor. Doğru,birlikte çalışmayı, etik olmayı ilke edinmiş yönetim kurulu arkadaşlarımızla, antrenör arkadaşlarımızla, okul idaremizle zaman mevhumu gözetmeden çalışıyor ve Balıkesir basketbolunun en üst düzeye gelmesi için uğraşıyoruz. Çok kısıtlı imkanlarımıza rağmen beş kategoride ildeki müsabakalara katılıyoruz. Son etkinliğimizde ailelerin basketbol sevgisini de bir kez daha gördük. Bu organizasyona emeği geçen ve katılan herkese ayrıca sponsor firmamız olan Yarış Kabin Sanayi ve Ticaret A.Ş. yetkililerine teşekkür ediyorum”

İŞTE YARIŞ ORDUSU

2015′in Aralık ayında kurulan MHAL Yarış Spor Kulübü’nün 110 lisanslı sporcusu bulunuyor. Başkan Çoban’ın aynı zamanda A takım başantrenörlüğü üstlendiği kulüpte, Utku Tahtacı U 11 – U 12, Göktuğ Övez- Buğra Bayraktaroğlu U 13 -U 18 takımını çalıştırıyor. Ayberk Karaman ve Şencan Sökmen yardımcı antrenör olarak görev yapıyor.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 210 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Potada Yarış Farkı için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

5 artı 14 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir