Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Ceza Tehlikesi Kalmadı

13 Aralık 2017

Balıkesirspor Baltok, aylardır taraftarın uykularını kaçıran FIFA’daki Andre Santos dosyasını kapattı.


Balıkesirspor Baltok Kulübü Başkanı Remzi Boncuk taraftarlara iyi haber verdi. Santos’a olan 363 bin Euro borcun tamamının kapatıldığını açıkladı. Başkan Boncuk, “FIFA’daki 8 riskli dosyanın tamamı bugün itibariyle kapandı. Balıkesirspor’un puan silinme riski ortadan kalktı. Kırmızı-beyazlı camianın içi rahat olsun. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na teşekkür ediyoruz. Paranın bulunup, ödenmesinde büyük yardımı oldu. Başkanımızın girişimleriyle sağlanan parayla 363 bin euro ödendi. Artık puan silinecekti silinmeyecekti derdi de ortadan kalktı. Bu sezon FIFA’dan herhangi bir ceza alma durumu söz konusu değil” dedi.

Balıkesirspor’un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada ise “Kulübümüz, FIFA’da dosyası olan eski oyuncumuz Andre Filipe Bernardes Santos dosyasını kapattı. 2 Kasım 2017 tarihinde 300 bin Euro ödeme yapılan oyuncuya, bugün itibariyle 362 bin 176 Euro daha ödeme yapılmış ve dosya kapatılarak olası puan silme riski ortadan kaldırılmıştır. Bu süreçte kulübümüze kaynak yaratmak adına uğraş veren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zekai Kafaoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” denildi.

SIRA YAGO’DA

Başkan Remzi Boncuk, Balıkesirspor Süper Lig’de iken Brezilya’nın Sao Paulo takımından kiralandıktan sonra, sezon hazırlıklarında diz yan bağlarındaki birinci derece yırtık nedeniyle forma giyme şansı bulamayan Yago Rodrigues Soares’e 40 bin Dolar borçlarının bulunduğunu, bu paranın da en kısa sürede ödeneceğini aktardı.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 802 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Ceza Tehlikesi Kalmadı için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

14 artı 11 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir