Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Sözeri Patladı!

16 Aralık 2017

“Hiç kimse benim futbolcuma, camiama küfür edemez.”


Balıkesirspor’un Gazişehir Gaziantep F.K.’yı 1-0 yendiği maç sonucunda açıklamalar yapan Gaziantep ekibi teknik direktörü Erkan Sözeri Balıkesirspor Baltok’u tebrik etti. İki takımın da sahada centilmence mücadele ettiğine vurgu yapan Sözeri, basın mensuplarına  ”Size bir sorum var. Sahada oyuncular arasında bir çirkinlik gördünüz mü?” diye sordu.

Sahadaki centilmenlik yanında Balıkesirspor Baltok yedek kulübesinden futbolcularına küfür edildiğini  belirten Sözeri, ” Hiç kimse benim futbolcuma, benim camiama küfür edemez. Balıkesirspor Baltok yedek kulübesinde sakallı bir yönetici futbolcularıma küfür etti. Ben Balıkesirspor’da da görev yaptım ama kendisini tanımıyorum. Federasyon temsilcisine hakkında şikayette bulunduk.  Centilmence mücdele ettik. Balıkesirspor bizi yendi tebrik ediyorum” diye konuştu.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 1.088 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Sözeri Patladı! için yorum yapılmamış

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

12 artı 14 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir