Balıkesirspor'un açılış sayfası

BALIKESİR'in takımı BALIKESİRSPOR hakkında herşey. Balıkesir futbol ve spor hayatının kalbi burada atıyor.

Balkes’te Mutlu Son!

3 Ocak 2018

Balıkesirspor Baltok’ta Can Cangök’ten boşalan teknik direktörlük görevine Giray Bulak getirildi.


Bulak’la sezon sonuna kadar mukavele imzaladı. Balıkesirspor Baltok Kulübü resmi sitesinden yapılan açıklamada, “Takımımızda Can Cangök’ten boşalan teknik direktörlük görevine sezon sonuna kadar Giray Bulak getirilmiştir. Yeni hocamız bugün akşam saatlerinde Antalya kampına katılacak ve yarın sabah gerçekleştirilecek antrenmanda takımımızın başında yer alacaktır. Giray Bulak hocamıza camiamıza hoş geldin diyor, kırmızı-beyaz renklerimiz altında başarılar diliyoruz” açıklaması yapıldı.

Bu yazıyla ilgili forumdaki tartışmaya katılın

Bu yazı 2.342 kez okundu.

DİKKAT!: Bu sitede yayınlanan tüm haberler www.balıkesirspor.web.tr’ye aittir. Görsel-yazılı meteryallerin, köşe yazılarının ve görüşlerin tamamı yada bir kısmı kaynak gösterilse dahi alıntı yapılarak kullanılamaz.

Yorumlar

Balkes’te Mutlu Son! için 3 yorum yapılmış

  1. Balkes diyor ki:

    Keşke yasin palaz gelseydi

  2. Serkan Yıldırım diyor ki:

    Nihayet, uzun yıllar sonra vitrini ve vizyonu olan bir isim takımın başına geldi. Öncelikle hayırlı olsun. İsmail Ertekin hocayla süper lige çıkıldığında da söylemiştim; 1. ligle süper lig arasında çok ciddi kalite farkı var, nasıl ki kaliteli oyuncularla anlaşılacaksa kaliteli teknik ekiple de anlaşılmalı, İsmail hocaya teşekkür edilip tecrübeli bir isimle yola devam edilmeli diye ama ne yazık ki o dönemin yönetimi bu süreci yanlış yönetti. Şimdi nihayet geç de olsa böyle bir tecrübe takımın başına getirildi ki, Giray hocayla süper lige çıkılırsa onunla devam edilmesi de gayet mümkün, o bu tecrübeye sahip. İnşallah play off dan da olsa çıkılır süper lige ve Balıkesir hak ettiği stat ve tesislere bir an önce kavuşur. Son söz de Can hoca ve ekibine olsun; ne zaman yardım istense koşup geldi, elinden geleni yaptı, ama kapasite ve vizyonu buraya kadarmış, kendisine teşekkürler, onun da yolu ve bahtı açık olsun.

  3. Mustafa Karabas diyor ki:

    slm Balkes,se Giray hoca hayirli olsun……

Yorum yap

(Kişilik haklarını rencide edici, eleştiriyi aşan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmamaktadır)

13 artı 5 işleminin sonucu nedir ?
Please leave these two fields as-is:
Önemli! Yorumunuzu gönderebilmek için güvenlik amaçlı matematik sorusuna doğru cevap vermeniz gerekmektedir